DOŚWIADCZENIE

Czarterjachtow.net to agencja żeglarska oferująca czartery jachtów oraz organizację rejsów żeglarskich na całym świecie. Działamy na rynku od 1999 roku.

NAJLEPSZA CENA

Działając na zasadzie agencyjnej otrzymujemy prowizję od firmy czarterowej i nie musimy dodawać do niej dodatkowej marży. Oznacza to, że nasze ceny są identyczne a nawet niższe niż w firmach czarterowych na całym świecie. Ponadto, czarterując jacht u nas, zaoszczędzasz na kosztach przelewów zagranicznych, które często nie są małe. Należność za jacht regulujesz u nas, a my pokrywamy wszelkie koszty przelewów zagranicznych.

RZETELNOŚĆ

Jesteśmy agentem ponad 200 firm czarterowych z całego świata. Decydując się na czarter jachtów u nas, macie Państwo gwarancje rzetelności oraz najkorzystniejszej ceny.

DLACZEGO NASZA OFERTA JEST WYJĄTKOWA?

Przede wszystkim dlatego, że współpracujemy bezpośrednio z wieloma firmami oferującymi czarter jachtów na całym świecie. Są to firmy sprawdzone, działające na rynku od wielu lat i dysponujące w ofercie wieloma jachtami. Jest to bardzo ważne, gdyż czarterując jacht w takiej firmie masz gwarancję otrzymania jachtu nawet w przypadku, jeżeli w poprzedzającym wasz czarter rejsie jacht uległ poważnemu uszkodzeniu. W takim przypadku otrzymasz inny, podobny jacht, a zwykle lepszy (większy lub nowszy). To gwarantuje umowa czarteru jachtu, którą z nami podpiszesz. Takiej gwarancji nie masz czarterując jacht od właściciela jednego lub kilku jachtów. Ponadto mamy dostęp do największych systemów rezerwacji jachtów czarterowych takich jak: YachtBooker, Sedna, FreeBoo, MisterBooking, Booking-Manager, itp. Oznacza to dostęp on-line do baz danych ponad 200 firm czarterowych, ponad 20’000 jachtów, dostępnych w 48 regionach żeglarskich na całym świecie. Dzięki temu, znalezienie najodpowiedniejszego jachtu zajmuje dosłownie kilka minut.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzięki wyszukiwarce jachtów YachtFinder – międzynarodowemu systemowi czarteru jachtów – dostępnej na naszej stornie, możesz sam wybrać najodpowiedniejszy do swoich potrzeb jacht.

Jeżeli nie masz ochoty samodzielnie szukać jachtu, my Ci w tym pomożemy. Oprócz YachtFindera mamy dostęp do wielu innych systemów rezerwacyjnych, dzięki którym możemy on-line sprawdzić dostępność setek jachtów w wielu miejscach na świecie. Oprócz tego bezpośrednio współpracujemy i jesteśmy agentem najważniejszych na rynku form czarterowych, dzięki czemu możemy bezpośrednio sprawdzić dostępność jachtów oraz uzyskać wszystkie możliwe zniżki, promocyjne ceny oferty last-minute i first-minute.

Mamy w ofercie wszystkie najważniejsze akweny żeglarskie (jachtów czarterowych) na świecie. Począwszy od czarterów na Bałtyku, poprzez Chorwację, Grecję, Turcję, przez Karaiby, Malezję, Tajlandię i Seszele a skończywszy na Australii i Polinezji Francuskiej.

FAKTURY VAT

Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Na żądanie wystawiamy klientom faktury VAT. Podane w cennikach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 Zapraszam do korzystania z naszych usług

dr Marek Nowacki 
jachtowy kapitan żeglugi wielkiej

czarterjachtow.net
ul. Zdzisławy 11A 
61-054 Poznań 
tel. kom. +48 605 43 00 46 

czarterjachtow.net | Agencja żeglarska