Popłyń z nami w rejsy żeglarskie prawdziwym pełnomorskim jachtem!

Organizujemy rejsy żeglarskie po morzach i oceanach całego świata. Jeśli nie posiadasz wystarczających kwalifikacji, doświadczenia, nie znasz akwenu albo po prostu nie możesz skompletować załogi – popłyń z nami w rejs żeglarski. Na rejsie zdobędziesz doświadczenie, poznasz jacht i specyfikę akwenu, a przede wszystkim wspaniale, bezstresowo wypoczniesz.

PROGRAM REJSÓW ŻEGLARSKICH

Proponujemy Wam spędzenie żeglarskich wakacji na ciepłych morzach całego świata. Egzotyczne wyspy, wspaniała przyroda, czysta i ciepła woda, czasami także zabytki kultury to elementy, które sprawiają, że akweny te należą do najatrakcyjniejszych na świecie. Być może spotkacie także delfiny, wieloryby, żółwie i inne stworzenia morskie.

Żeglując wraz z rodziną lub grupą przyjaciół, będziecie mieli możliwość przeżycia prawdziwej żeglarskiej przygody oraz zdobycia żeglarskiej wiedzy. Postoje w portach będą okazją do odwiedzenia stylowych tawern z lokalnymi potrawami, muzyką i tańcem. Dla tych, którzy nie lubią portowego gwaru, proponujemy niezamieszkałe wyspy i ciche zatoki – są one wprost wymarzone dla kąpieli i nurkowania. Kapitanowie którzy prowadzą nasze rejsy morskie, to osoby o wysokich kwalifikacjach żeglarskich oraz dużej kulturze osobistej.

DOŚWIADCZENIE ŻEGLARSKIE

Organizujemy REJSY MORSKIE, na które może się zapisać każdy niezależnie od wieku, doświadczenia żeglarskiego i bez żadnych kwalifikacji. Możemy zorganizować dla Was rejs na życzenie w każdym zakątku świata, zapewnić przelot, dojazd z lotniska do mariny i z powrotem. Jeżeli nie posiadacie stosownych uprawnień zapewnimy polskiego lub lokalnego skippera.

JACHTY PEŁNOMORSKIE

na których popłyniecie, to w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt nawigacyjny oraz bardzo wygodne, pełnomorskie jednostki produkcji najlepszych stoczni jachtowych na świecie. Każdy nasz jacht posiada co najmniej trzy kabiny, łazienki z prysznicem, aneks kuchenny i lodówkę. Jachty wyposażone są w stacjonarny silnik, ponton, komplet pomocy nawigacyjnych, radio oraz radiostacje UKF.

TRASY REJSÓW ŻEGLARSKICH

Przebieg i trasa rejsu zależy w dużym stopniu od Was. Proponowana trasa jest tylko sugestią z naszej strony. W każdej chwili można uzgodnić z prowadzącym rejs kapitanem, dłuższe postoje w portach lub też dłuższe pływanie – nawet w nocy. Stawiamy do waszej dyspozycji jachty różnej wielkości i różnej klasy. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, który z jachtów wybrać, dokąd i w jakim okresie popłynąć, skontaktujcie się z nami a na pewno pomożemy Wam wybrać najlepsze dla Was rejsy morskie.

rejsy żeglarskie na całym świecie